PRODUCTS

Accesați o gamă largă de Produse

SERVICII ȘI PRODUSE DE ÎNALTĂ CALITATE

ARHITECTE

& DESIGN INTERIOR

+ Explorează acum

MOBILĂ

DE CASĂ

+ Explorează acum

MATERIALE

DE FAȚADA

+ Explorează acum
CEO

Mesaj 

Arhitectura și design-ul interior la fel ca și Arta și Sculptura, în sensul că ar trebui să fie considerată ca o compoziție de culori, textură și formă, care poate spune o poveste și evoca sentimente”.

Designul ne influențează toată viața în moduri subtile și deschise, de la telefoanеle până la cafetierele noastre, fiecare obiect este o parte de design.

Un design bun este mai mult decât o estetică bună, este modul în care „folosim obiectele și interacționăm cu spațiul nostru. Un iPad sau un scaun Eames sunt frumoase, dar nu le poți aprecia cu adevărat designul până nu începi să le folosești.

Abia atunci experimentați toate atingerile subtile, toate detaliile vizibile și invizibile care fac un design grozav.

                                              Islam Farouk

Arhitect & Design Interior


CLIENȚI

Unii dintre clienții Noștri

Cu mândrie, suntem recomandati ca o companie preferată și competitivă de către clienții noștri
ECHIPĂ

Faceți cunoștință 
Cu echipa noastră

Suntem o echipă creativă, nerăbdătoare să facem din visul tău realitate
Mohamed Mansour

Manager de Operațiuni

Oferirea de cea mai înaltă calitate clienților este principala mea directivă.


Din ziua înființării, în 2014, TUYA HOME se mândrește cu un număr mare de proiecte finalizate cu succes. În ultimii ani, TUYA a reușit să finalizeze mai multe tipuri de proiecte în Emiratele Arabe Unite și în alte țări din întreaga lume. Scopul este finalizarea tuturor proiectelor la data promisă, evitând orice compromis din partea calității, având în vedere satisfacția clientului ca fiind cel mai important principiu.

Spun cu mândrie că, suntem găsiți ca o companie preferată și competitivă de către clienții noștri. Noi, împreună cu personalul nostru experimentat, suntem încurajați să avem mai mult succes în anii următori.

Unul dintre principalele motive ale succesului nostru sunt angajații devotati și personalul de la șantier care se sacrifica, lucrand departe de patria lor.

Aș dori să le mulțumesc din nou tuturor.


Hitham Mansour
Contract Manager

h.mansour@tuyahome.com


Anna Leahu
Decor Advisor 

anaa@tuyahome.com

​​
Menna-Tallah
Technical office
Team Leader

menna@tuyahome.com


Mohamed Afify
 Iterior Design 
Team Leader

m.afify@tuyahome.com


Maged Mansour
Architect

maged@tuyahome.com


Olga Shahrai
Architect

iolga@tuyahome.com


Wael Adam
Head of 
Geometric Department 

  • wael.adam@tuyahome.com

Marwa Farouk
HR Manager
  • marwa@tuyahome.com
APEL LA ACȚIUNE

Ai un proiect?

Să discutăm ideile tale împreună